חיפוש מקצוען:
חפש
עמוד הבית
מקצוענים
מגזין
כתבות
דרושים
אודות
צור קשר
רכישת מגזין
הינך מקצוען? הרשם לאתר!
הרשמה

כיצד שומרים על עור פנים זוהר? מאת: מערכת פרה רפואית


עור הפנים שלנו מקרין על גילינו, על מצב רוחנו וגם על מצח בריאותינו. כאשר הוא זוהר אנחנו נראים מלאי חיים, כאשר הוא שזוף אנו נראים מצליחים ומאושרים, אבל כאשר הוא נראה דהוי ואפור – אנו נראים חלשים ומדוכאים. אז איך נגרום לעור הפנים שלנו וגם לעור הגוף להראות חיוני וזוהר? הכל בהמשך.


רבים נוטים לחשוב כי העמסת קרמים מסוגים שונים על העור, תיתן לו את התוצאה המספקת של עור צעיר, רענן ומתוח. עם זאת, העמסת קרמים מסוגים שונים על העור עלולה להכביד על עור הפנים והגוף, ולא תמיד בה נעוץ הפתרון.  


חשוב לדעת שהסוד לעור רענן וזוהר מגיע מתוך גופינו ונפשנו, וכדי לקבל עור זוהר ורענן חשוב לנקוט בכמה פעולות חשובות:
תזונה נכונה – יש להקפיד על תזונה נכונה, וכדי לעשות זאת יש לאכול ירקות ועלים ירוקים מסוג קייל, ועלי בייבי. יש לאכול אצות ספירולינה, לאכול פרי אחד ביום, להוסיף לתפריט גם אבוקדו, אגוזים ושקדים, לאכול דגים ופירות ים, ולצרוך אבץ וויטמין D המעולה לעור הפנים.
הרבו בשתיית מים – חשוב לשתות עד שני ליטר מים ביום. שתיית מים תעזור לחדש את תאי העור ולמנוע קמטים בעור וכהויות מתחת לעיניים.
שמרו על ניקיון עור הפנים ועור הגוף – על מנת להימנע באקנה, ונקודות שחורות הלוא הם המוקדונים, יש לנקות את העור על בסיס יומי על ידי שטיפת העור במים פושרים בכל בוקר ובכל ערב. יש להשתמש בסבון טבעי לניקוי העור ולנגב את הפנים והגוף במגבת נקייה.
הימנעו מצריכה של סיגריות ואלכוהול – ניקוטין ואלכוהול מזיקים לעור הפנים והגוף. עישון יעלה את רמת החומציות בדם והוא יפגע בכלי הדם הלבנים ויצור נימים בעור. כאשר שותים בהגזמה ומעשנים הקולגן האחראי על גמישות העור מתרופף, ולכן חשוב להפסיק לשתות ולצרוך אלכוהול בכמויות.
הירגעו – מתח וחרדות מגבירים את הזדקנות העור. לכן חשוב לנסות כמה שיותר להימנע ממתיחות בחיי היום יום. חשוב לנשום עמוק, לקחת פסק זמן במהלך היום, לתרגל מדיטציה, להתנתק ממסכים, לצאת להליכות, לפעילות ולהרגיע את רמת החרדות.
לסיכום - יופי מגיע מבפנים. דאגו למערכות הפיזיות והנפשיות שלכם, ותראו כיצד היופי שלכם מקרין אור החוצה.

פרה רפואית 3, יולי 2017