חיפוש מקצוען:
חפש
עמוד הבית
מקצוענים
מגזין
כתבות
דרושים
אודות
צור קשר
רכישת מגזין
הינך מקצוען? הרשם לאתר!
הרשמה
מאמרים

תארי ד"ר לרפואה לבוגרי המחזור הראשון בתכנית הארבע-שנתית בפקולטה לרפואה ע"ש עזריאלי של בר-אילן בצפת
16/06/2017
ביום שני (19.6.17) כ"ה בסיון יתקיים בבית יגאל אלון בצפת טקס הענקת תארי MD (ד"ר ברפואה) ל-101 בוגרים של הפקולטה לרפואה ע"ש עזריאלי של בר-אילן בצפת- 59 בוגרי המחזור הראשון במסלול הארבע-שנתי ו- 42 בוגרי המחזור השני במסלול התלת-שנתי. 4 מהבוגרים מסיימים בהצטיינות יתרה, 10 בהצטיינות ו-6 סטודנטים הגישו עבודות גמר מצטיינות.

לרדת במשקל עם חיוך - 7 טיפים לחיזוק המוטיבציה
05/06/2017
כולנו יודעים איך לרדת במשקל - לאכול בריא, לעשות כמה שיותר פעילות גופנית, לאכול מסודר, אך לא כולנו יודעים איך לייצר מוטיבציה ושליטה עצמית, ההולכות יד ביד עם הירידה. אנו חיים בעולם רווי פיתויים, דבר ההופך את הירידה במשקל לאתגר מנטאלי, יותר מאשר אתגר פיזי. מיה בן אפרים מציעה 7 טיפים מנצחים כדי לעודד ירידה במשקל עם חיוך:

לשמור על המשקל בחג השבועות
24/05/2017
מבין כל החגים, לעיתים חג השבועות נראה לנו תמים ואנו לא מייחסים אליו חשיבות גדולה מפני שנראה לנו בריא ודיאטטי עם מבחר גדול של ירקות וגבינות. בפועל, שבועות הוא בעצם חג הפסטות המוקרמות והגבינות השמנות והסכנה אורבת ממש מעבר לפינה. הדיאטנית הקלינית מיה בן אפרים איגדה עבורכם את מיטב הטיפים המנצחים שיסייעו לכם גם ליהנות מהחג וגם לשמור על בריאותכם!.

פסק דין תקדימי: מחלת הפרקינסון תוכר כתאונת עבודה
21/05/2017
פסק הדין התקבל בערעור על החלטת המוסד לביטוח הלאומי, שנדון בביה"ד האזורי לעבודה בירושלים. את הערעור הגיש עוה"ד איתמר כהן, בשם עובד דפוס שלקה בפרקינסון, שטען כי מחלתו התפרצה עקב חשיפה לחומרים רעילים בעבודתו.

למה חשוב להקריא לילד סיפור?
17/05/2017
למה חשוב להקריא לילד סיפור? לעיתים קרובות עולה לדיון מה מקומם של ספרים בחיי פעוטות ומתי הזמן הנכון לספר להם סיפורים. זו שאלה מאתגרת במיוחד לאור העובדה שבתפיסה של קוראים מבוגרים ספרים משמעם שפה כתובה, טקסטים שיש לקרוא או להקריא. ומכאן התפיסה השגויה שספר הוא גירוי שאינו הולם תינוקות או פעוטות לפני שנות הגן. אז האם להקריא לפעוט סיפור? מתי כדאי להקריא? פרופ` אסתר דרומי, קלינאית תקשורת ויועצת מדעית ב- Hackathon Tiny love מסבירה למה קריאת ספר דיאלוגית עם פעוטות כל כך חשובה.

​הקשר​ ​בין​ ​תזונה​ ​מתאימה​ ​ושיפור​ ​איכויות​ ​הקול – אנרגיה (מאמר מס` 2)
09/05/2017
​הקשר​ ​בין​ ​תזונה​ ​מתאימה​ ​ושיפור​ ​איכויות​ ​הקול – אנרגיה (מאמר מס` 2) תזונה נכונה היא תזונה הכוללת כמות מספקת ומתאימה של כל אבות המזון.( פחמימות חלבונים שומנים ויטמינים ומינרלים) חמשת אבות המזון נחוצים לתפקודו התקין של הגוף.

כיצד שומרים על עור פנים זוהר? מאת: מערכת פרה רפואית
05/05/2017
כיצד שומרים על עור פנים זוהר? מאת: מערכת פרה רפואית עור הפנים שלנו מקרין על גילינו, על מצב רוחנו וגם על מצח בריאותינו. כאשר הוא זוהר אנחנו נראים מלאי חיים, כאשר הוא שזוף אנו נראים מצליחים ומאושרים, אבל כאשר הוא נראה דהוי ואפור – אנו נראים חלשים ומדוכאים. אז איך נגרום לעור הפנים שלנו וגם לעור הגוף להראות חיוני וזוהר? הכל בהמשך.

איך לשמור על המשקל ביום העצמאות
27/04/2017
איך לשמור על המשקל ביום העצמאות יום העצמאות בפתח, וכמיטב מנהגינו נצא עם המנגל ונעשה על האש. ביחד עם כל הבשר, חשוב לדעת בכל זאת איך לשמור על המשקל ועל תחושות נעימות ובריאות בגוף למרות עומס האוכל. הדיאטנית הקלינית מיה בן אפרים איגדה עבורכם שלושה טיפים מנצחים שיעזרו לעבור את החג בשלום:

איך לקבל ביקורת מבלי להיפגע?
26/04/2017
איך לקבל ביקורת מבלי להיפגע? גם לך קרה שקיבלת ביקורת ונפגעת ? איך נשארים בחיים אחרי ביקורת ? והאם באמת קיימת ביקורת בונה ? מה צריכה להיות המטרה שלך בתור מקבל ביקורת ? ואיך תוכל להפיק מביקורת הכי הרבה תועלת ?

חיוך יפה – כיצד מטפלים בשיניים ושומרים על חיוך יפה? מאת: מערכת פרה רפואית
23/04/2017
חיוך יפה – כיצד מטפלים בשיניים ושומרים על חיוך יפה? מאת: מערכת פרה רפואית השיניים שלנו הם תכשיט יקר מפז. כאשר אנחנו מחייכים אנו רוצים להראות יפים במיוחד, ולהקרין שמחה ורעננות. לכן חשוב לשמור על מראה שיניים יפה ונקי. אז כיצד מטפלים בשיניים ושומרים על חיוך יפה. כמה עצות חשובות בהמשך.

פרה רפואית 3, יולי 2017