חיפוש מקצוען:
חפש
עמוד הבית
מקצוענים
מגזין
כתבות
דרושים
אודות
צור קשר
רכישת מגזין
הינך מקצוען? הרשם לאתר!
הרשמה
כתבות

האביב הגיע...
04/05/2017
האביב הגיע... חודש האביב הבא עלינו לטובה, הוא חודש פורח והמלבלב שגורם לכל הסביבה שלנו להתחדש, והוא זמן מעולה לניקוי פנימי. האביב, הוא חודש של פתיחת חלונות, כניסת קרני שמש חמימות אל כתלי הבית, ניעור שמיכות, וריענון הגוף. זהו עיתוי טוב שבו ניתן לבדוק כיצד אתם יכולים לפרוח, להתנקות ולהתחדש.

סרפד - אויב או אוהב?
03/05/2017
סרפד - אויב או אוהב? סרפד הוא צמח שממנו מזהירים אותנו, ברוב המקרים: בטיולים בטבע מפגש עמו יצרוב את עורנו, הוא יכול לגרום לגירוד ולאדמומיות, נגיעה בצמח עצמו עלולה ליצור אצלנו תגובה אלרגית, והסרפד עצמו עלול להוביל לתופעות וואי, כגון: קלקול קיבה, צריבה בעור, עצירות נוזלים וקושי במתן שתן. אולם לצד הפחד מהסרפד, `אויב העם`, בשנים האחרונות מביטים אחרת בצמח, שנעשה אהוב וידידותי משום שמיוחסת לו יכולת לשכך כאבים והוא נחשב פתרון מעולה לבעיות המופיעות אצל נשים הרות, צמח פלא שעוזר במיתון דלקות, מסייע בהפחתת סוכר בגוף ועשיר בוויטמינים. בואו נכיר טוב יותר את הסרפד.

מיישרים קו עם העקמת
02/05/2017
מיישרים קו עם העקמת מיישרים קו עם העקמת - יוזמה חדשה של קופ"ח `מאוחדת` בשיתוף בית החולים `שערי צדק`, מסייעת להעלאת המודעות לחשיבות זיהוי מוקדם של עקמת.

הטיפים של סנדרה
01/05/2017
הטיפים של סנדרה: שיבולת שועל / נקודת לחיצה [אקופרסורה] SP6 / ג`ינג`ר

מים בששון
29/04/2017
מים בששון שיעור המים בגופנו והכמויות המומלצות לשתייה מוכרים לרבים מאתנו: 65%-50% מגוף אישה הם מים, רכיב המים בגוף גבר הוא 70%-55% ; המוח שלנו מכיל 85% מים, 80% מהדם ומהריאות הם מים, אפילו הלב שלנו מכיל מים! המון מים יש לנו בגוף, במקלחת, בכיור, בבקבוקים קטנים, בחצר, בבריכה, בים... ואומרים לנו שחובה לשתות שני ליטרים מים לפחות ביום! אבל רגע, האם זה נכון? האם צריך לשתות כל כך הרבה מים?!

שקט נפשי ומדיטציה
28/04/2017
שני הסימפטומים המאפיינים את האדם הממוצע בתקופתנו הם עייפות ואי שקט. אנו חיים בסוג של "הפרעת קשב" קולקטיבית, מוצפים ברעשים חיצוניים ופנימיים, נמצאים במרוץ, שקו הסיום בו אינו מוגדר או ברור, וחיינו מלאים בלחץ, מתח ודאגה. האם הכמיהה לשקט נפשי, שמאפיינת רבים מאתנו, יכולה להתממש כשחיינו מלאים בקונפליקטים, מתחים ותסכולים?

צלילי המוזיקה
28/04/2017
פרה רפואית יוצאת למסע אל תרפיה במוזיקה. טיפול במוזיקה היא שיטה בפסיכותרפיה, בה נעשה שימוש בכלי נגינה וביצירת מוזיקה. שיטה זו היא אחת משיטות הטיפול הנכללת בטיפול באמנויות. מה צריך ללמוד כדי לטפל במוזיקה? האם צריך להיות בעל חוש מוזיקלי כדי לקבל טיפול כזה? כיצד התרפיה תתרום למטופלים? במסע שלנו אל התרפיה במוזיקה פגשנו שני מטפלים, ששפכו אור וצלילים על התחום המרתק הזה.

פילאטיס והילינג - לגוף ולנשמה
28/04/2017
מתוך ניסיון חייו ועבודתו עם אוכלוסייה גדולה ומגוונת, פיתח ג`וזף פילאטיס לא רק שיטה עפ"י תורות שלמד מהמזרח ומהמערב, אלא את הגישה שמאחורי כל התרגילים עומדת פילוסופיה שלמה שעיקרה פשוט: נועדנו לנוע. כל דבר שנעשה בחיינו יכול להיות שלילי או חיובי וישפיע על הגוף שלנו. הגוף משפיע על הנפש )סומטופסיכי( והנפש משפיעה על הגוף )פסיכוסומטי(.

תזונא משנה בריאות
28/04/2017
אם חשבתם שאוכל נא מתחיל ונגמר בקרפצ`יו סלומון, במאמר הבא, שנכתב על ידי מורן בר-לב, תוכלו להיחשף לעולם שלם של אוכל נא, צבעוני ומשנה חיים. בר לב היא יועצת תזונה, מנחת סדנאות, מרצה בנושא רואו-פוד ובריאות טבעית. לאחרונה השיקה את ספרה `תזונא משנה בריאות`, ספר עשיר במתכוני רואו-פוד ומידע עיוני רב הנוגע לתזונה הטבעית והחיה. בכתבה זו נלמד על היכולת שלנו לתת לגוף את התנאים האופטימליים ליצירת בריאות באמצאות תזונה טבעית. בר לב תחשוף את נפלאות הרואו-פוד )הלא הוא האוכל הנא( ותועלותיו למערכות הגוף. לבסוף, נוכל להתנסות במתכון לדייסה מפנקת שניתן להכין לפי השיטה הזו.

פיזיותרפיה הוליסטית
27/04/2017
פיזיותרפיה הוליסטית סינרגיה – שילוב בין פיזיותרפיה לדיקור סיני מניב תוצאות

פרה רפואית 3, יולי 2017