חיפוש מקצוען:
חפש
עמוד הבית
מקצוענים
מגזין
כתבות
דרושים
אודות
צור קשר
רכישת מגזין
הינך מקצוען? הרשם לאתר!
הרשמה

אודות האתר פרה רפואית

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של מגזין "פרה רפואית".

במאה האחרונה הפכה הרפואה האלטרנטיבית לנדבך חשוב בחייהם של אנשים רבים וכיום, הרפואה המערבית נתמכת ברפואה האלטרנטיבית והופכת אותה לאלמנט משלים שהפך לחלק לגיטימי ואף הכרחי במהלך הטיפול.

תחום הפרא רפואה, גם הוא מתפתח והופך להיות נדבך עשיר ומשנה חיים אצל אנשים רבים וניתן לחזות בו בתחומי במדע, ברפואה המערבית, בתחומי הקוסמטיקה, התזונה אשר משפיע רבות על איכות ותוחלת החיים שכולנו. 

אתר "פרה רפואית" מאגד את כלל נושאי הרפואה הקונבנציונאלית, הרפואה האלטרנטיבית, הפרא רפואה ושיפור איכות החיים. באתר תוכלו למצוא את מגזין "פרה רפואית" און ליין, כתבות בנושא: לייף סטייל, תזונה נכונה, רפואה משלימה, אימוני כושר, איכות חיים, שמירה על המשקל, גוף ונפש, טיפוח ועוד.

האתר מכיל שפע של טיפים, מאמרים קצרים, טורים ובלוגים, עצות מועילות, מתכונים, אימונים קצרים לשמירה על כושר גופני, עצות בנושא טיפוח, תמונות מדליקות, רעיונות כיפיים, יופי והמון המון בריאות.

מגזין "פרה רפואית" האינטרנטי מיועד לכל מי שרוצה לשמור על אורח חיים בריא, לשמור על כושר גופני, להבין מהי תזונה נכונה, לדעת כיצד אפשר ליהנות מהדברים הפשוטים, לזהות הטוב שבחיים, לנשום את מה שטרי, ולשאוף את מה שנעים...

אנו מאחלים לגולשים שלנו גלישה מוווושלמת!

פרה רפואית 3, יולי 2017